Steenweg op Vilvoorde 40+ 1745 Opwijk

Terreinen tegenstanders

A-ploeg

Dogs United A
Bon Air Sport
Itterbeekselaan 580
1070 Brussel
Synthetisch terrein

Dynamo Wijndaal
ERC Hoeilaart
Kapelstraat 180
1560 Hoeilaart
Synthetisch terrein

FC Cafeboontjes A
V.C. Terheide
Groenstraat
1730 Asse (gehucht Terheide)

FC Depot
KV Zuun
Basteleusstraat 45-47
1600 Sint Pieters Leeuw

FC Petit Saint-Guidon
Vogelenzangcomplex
Vogelenzangstraat 130
1070 Brussel
Synthetisch terrein

FC Pote Age Jette A
Heymbosch
J.J. Croqlaan
1090 Jette
Synthetisch terrein

Sparta Den Bos A
Rietstraat 8
1742 Sint Katharina Lombeek

Tervuren Rangers
Sporthal Diependal
Lindeboomstraat 13
3080 Tervuren

V.O.K. Jezus Eik A
Louis Gunsstraat 34
3090 Overijse

VK Bouwvrienden
De Hernekouter
Stationsstraat
1540 Herne
Synthetisch terrein

VK De Vissers
Sportcentrum Kerkeveld
Schoolstraat 46
1650 Beersel

VK Dilbeek
Roelandsveld
Sportlaan 24
1700 Dilbeek
Mogelijks synthetisch terrein

VK Poreistampers
FC Asse-Zellik 2002
Bergestraat 8A
1730 Asse
Synthetisch terrein

B-ploeg

Cristalboys B
Sleewagen 52
1785 Merchtem

FC Kasteeltje
Roelandsveld
Sportlaan 24
1700 Dilbeek
Mogelijks synthetisch terrein

FC Cafeboontjes B
V.C. Terheide
Groenstraat
1730 Asse (gehucht Terheide)

FC Patron
Stinne Boys
Putstraat 116
9310 Meldert

Flora
FC FLORA
Monnikveldstraat 24
1761 Roosdaal

SKO Vollezele B
Vollezelestraat 48B
1570 Vollezele

Sparta Den Bos B
Rietstraat 8
1742 Sint Katharina Lombeek

Sporting Affligem
Gemeentelijk Sportcomplex
Bellestraat 99
1790 Affligem

VC 't Vraagteken A
Roelandsveld
Sportlaan 24
1700 Dilbeek
Mogelijks synthetisch terrein

VC Bleuken Langevelde B
Den Eeneik
Bleukenweg
1785 Merchtem

VC Visie
Bekkerzeel SC
Schutstraat 21A
1730 Asse

VK Opel Boys
Kouter 19
1730 Asse-Mollem

Y-ploeg

Bobo B
Hagaard
Bredestraat 57
3090 Overijse

Cristalboys C
Sleewagen 52
1785 Merchtem

Eendracht Vilvoorde
Stadion "Drie Fonteinen"
Brusselsesteenweg 73
1800 Vilvoorde
Synthetisch terrein

FC Borneo
K.F.C. Eppegem
Waterleestweg 2
1980 Eppegem
Synthetisch terrein

FC Cecilia United
Sporthal Bosveld
Heirbaan 9
1830 Machelen
Synthetisch terrein

K. SP. Tange
Sint Annalaan 674
1800 Vilvoorde

Lokomotiv Centrum A
KFC Humbeek,
Nachtegaallaan
1851 Humbeek

Peutie 1801
KFC Peutie
Aarschotsestraat - Bosweg
1800 Peutie

SC Duvelshoek
FC Beigem
Parklaan 1
1852 Beigem

Sparta Den Bos C
Rietstraat 8
1742 Sint Katharina Lombeek

V.O.K. Jezus Eik C
Louis Gunsstraat 34
3090 Overijse

ZSV Overijse
Hagaard
Bredestraat 57
3090 Overijse

Volgende wedstrijden

Competitie tijdelijk stil gelegd door corona

Volgende activiteit

5-6-7/12 Take-away eetfestijn, bestellen kan hier