Steenweg op Vilvoorde 40+ 1745 Opwijk

Kalender

Wedstrijdkalender seizoen 2020-2021

Augustus

Vr. 21/08 20u Burst - Sjoeters Recreatief 2-3

September

Vr. 04/09 20u30 FC Ward - Sjoeters Recreatief 2-1
Zat. 05/09 14u Sjoeters A - VK Poreistampers 2-2
Zat. 05/09 15u30 Sjoeters B - VC Bleuken Langevelde B 5-2
Zat. 05/09 17u Sjoeters Y - SC Duvelshoek 1-5

Vr. 11/09 20u Sjoeters Recreatief - St. Amands 1-2
Zat. 12/09 13u FC Petit St Guidon - Sjoeters A 2-0
Zat. 12/09 15u30 Sporting Affligem - Sjoeters B 0-4
Zat. 12/09 15u ZSV Overijse - Sjoeters Y 2-1

Vr. 18/09 20u Sjoeters Recreatief - Vier Armen 1-1
Zat. 19/09 09u30 Mazelboys - ZVK Sjoeters 2-2
Zat. 19/09 14u Sjoeters A - Sparta Den Bos A 3-1
Zat. 19/09 15u30 Sjoeters B - Sparta Den Bos B 2-0
Zat. 19/09 17u Sjoeters Y - Sparta Den Bos C 1-1

Zat. 26/09 14u Dogs United A - Sjoeters A 2-0
Zat. 26/09 13u30 Cristal Boys B - Sjoeters B 2-1
Zat. 26/09 14u Cristal Boys C - Sjoeters Y 3-0
Zat. 26/09 10u Yellows - ZVK Sjoeters 0-13 (Beker)

Oktober

Vr. 02/10 20u Sjoeters Recreatief - Vets Oudegem 2-1
Zat. 03/10 14u Sjoeters A - Tervuren Rangers 3-2
Zat. 03/10 16u Sjoeters Y - Peutie 1801 4-3

Vr. 09/10 20u 't Vat - Sjoeters Recreatief 2-1
Zat. 10/10 15u FC Depot - Sjoeters A 2-4
Zat. 10/10 14u30 VK Opel Boys - Sjoeters B Uitgesteld
Zat. 10/10 10u30 ZVK Sjoeters - Madrouze 1-8

Vr. 16/10 20u Sjoeters Recreatief - Daltons Afgelast
Zat. 17/10 14u Sjoeters A - VK Dilbeek Uitgesteld
Zat. 17/10 15u30 Sjoeters B - Flora Uitgesteld
Zat. 17/10 17u Sjoeters Y - Lokomotiv Centrum A Uitgesteld
Zat. 17/10 16u30 Yellows - ZVK Sjoeters Uitgesteld

Zat. 24/10 15u30 FC Pote Age Jette A - Sjoeters A
Zat. 24/10 15u FC Patron - Sjoeters B
Zat. 24/10 14u30 Eendracht Vilvoorde - Sjoeters Y

Vr. 30/10 20u Sjoeters Recreatief - Lippelo
Zat. 31/10 14u Sjoeters A - Dynamo Wijndaal
Zat. 31/10 15u30 Sjoeters B - FC 't Kasteeltje
Zat. 31/10 17u Sjoeters Y - Bobo B
Zat. 31/10 14u30 ZVK Sjoeters - Donkeyshots B

November

Vr. 06/11 20u TK Meldert - Sjoeters Recreatief
Zat. 07/11 14u Sjoeters A - V.O.K. Jezus Eik A
Zat. 07/11 15u30 Sjoeters B - SKO Vollezele B
Zat. 07/11 17u Sjoeters Y - V.O.K. Jezus Eik B
Zat. 07/11 11u30 The Hammers - ZVK Sjoeters

Vr. 13/11 20u Sjoeters Recreatief - Thor Smis
Zat. 14/11 15u VK De Vissers A - Sjoeters A
Zat. 14/11 15u VC Visie - Sjoeters B
Zat. 14/11 15u30 FC Borneo - Sjoeters Y
Zat. 14/11 09u30 ZVK Sjoeters - Olympic

Vr. 20/11 20u Oppuurs - Sjoeters Recreatief
Zat. 21/11 13u30 Sjoeters A - VK Bouwvrienden
Zat. 21/11 15u Sjoeters B - VC 't Vraagteken A
Zat. 21/11 16u30 Sjoeters Y - K. SP. Tange A

Vr. 27/11 20u15 Sjoeters Recreatief - Impegem
Zat. 28/11 16u15 Dynamo Wijndaal - Sjoeters A
Zat. 28/11 16u45 FC 't Kasteeltje - Sjoeters B
Zat. 28/11 13u30 Bobo B - Sjoeters Y
Zat. 28/11 09u30 De Frustys - ZVK Sjoeters

December

5-6/12 Eetfestijn
Zat. 05/12 13u30 Sjoeters A - FC Petit St Guidon
Zat. 05/12 15u Sjoeters B - Sporting Affligem
Zat. 05/12 16u30 Sjoeters Y - ZSV Overijse
Zat. 05/12 09u ZVK Sjoeters - Donkeyshots A (Beker)

Vr. 11/12 21u Ramsdonk vets - Sjoeters Recreatief
Zat. 12/12 15u Cafeboontjes A - Sjoeters A
Zat. 12/12 13u30 Cafeboontjes B - Sjoeters B
Zat. 12/12 15u FC Cecilia United - Sjoeters Y
Zat. 12/12 16u30 ZVK Sjoeters - Santos Amigos

Vr. 18/12 21u FC Beigem Vets - Sjoeters Recreatief
Zat. 19/12 15u45 VC Bleuken Langevelde B - Sjoeters B
Zat. 19/12 15u30 Peutie 1801 - Sjoeters Y
Zat. 19/12 17u30 Soccerpunch - ZVK Sjoeters

Januari

Zat. 09/01 14u30 Sparta Den Bos A - Sjoeters A
Zat. 09/01 13u Sparta den Bos B - Sjoeters B
Zat. 09/01 16u Sparta den Bos C - Sjoeters Y
Zat. 09/01 11u30 ZVK Sjoeters - Donkeyshots A

Zat. 16/01 13u30 Sjoeters A - Dogs United A
Zat. 16/01 15u Sjoeters B - Cristal Boys B
Zat. 16/01 16u30 Sjoeters Y - Cristal Boys C
Zat. 16/01 11u Rode Ster Jupiter - ZVK Sjoeters

Zat. 23/01 15u Tervuren Rangers - Sjoeters A
Zat. 23/01 15u30 ZVK Sjoeters - Vedett

Zat. 30/01 13u30 Sjoeters A - FC Depot
Zat. 30/01 15u Sjoeters B - VK Opel Boys
Zat. 30/01 10u30 ZVK Sjoeters - Youngstars

Februari

Vr. 05/02 20u Sjoeters Recreatief - Burst
Zat. 06/02 16u30 VK Dilbeek - Sjoeters A
Zat. 06/02 14u Flora - Sjoeters B
Zat. 06/02 14u Lokomotiv Centrum A - Sjoeters Y

Vr. 12/02 20u Daltons - Sjoeters Recreatief
Zat. 13/02 15u30 Sjoeters B - FC Caféboontjes B
Zat. 13/02 17u Sjoeters Y - FC Cecilia United
Zat. 13/02 14u30 Dreamteam - ZVK Sjoeters

Vr. 19/02 20u Sjoeters Recreatief - FC Ward
Zat. 20/02 17u VK Poreistampers - Sjoeters A
Zat. 20/02 15u SC Duvelshoek - Sjoeters Y

Vr. 26/02 20u Sjoeters Recreatief - Thor Smis
Zat. 27/02 14u Sjoeters A - FC Pote Age Jette A
Zat. 27/02 15u30 Sjoeters B - FC Patron
Zat. 27/02 17u Sjoeters Y - Eendracht Vilvoorde
Zat. 27/02 16u30 Dreamteam - ZVK Sjoeters (Beker)

Maart

Vr. 05/03 20u Impegem - Sjoeters Recreatief
Zat. 06/03 14u30 V.O.K. Jezus Eik A - Sjoeters A
Zat. 06/03 14u SKO Vollezele B - Sjoeters B
Zat. 06/03 13u V.O.K. Jezus Eik B - Sjoeters Y

Vr. 12/03 20u Sjoeters Recreatief - Ramsdonk vets
Zat. 13/03 14u Sjoeters A - VK De Vissers A
Zat. 13/03 15u30 Sjoeters B - VC Visie
Zat. 13/03 17u Sjoeters Y - FC Borneo
Zat. 13/03 ZVK Sjoeters Play-off

Vr. 19/03 20u Sjoeters Recreatief - 't Vat
Zat. 20/03 15u VK Bouwvrienden - Sjoeters A
Zat. 20/03 15u VC 't Vraagteken A - Sjoeters B
Zat. 20/03 15u K. SP. Tange A - Sjoeters Y
Zat. 20/03 ZVK Sjoeters Play-off

Vr. 26/03 20u30 St. Amands - Sjoeters Recreatief
Zat. 27/03 ZVK Sjoeters Play-off

April

Vr. 02/04 20u30 Vier Armen - Sjoeters Recreatief
Zat. 03/04 14u Sjoeters A - FC Caféboontjes A
Zat. 03/04 14u30 Madrouze - ZVK Sjoeters (Beker)

Vr. 09/04 20u30 Sjoeters Recreatief - TK Meldert
Zat. 10/04 ZVK Sjoeters Halve finale beker

Vr. 16/04 20u Lippelo - Sjoeters Recreatief
Zat. 17/04 ZVK Sjoeters Play-off

Vr. 23/04 20u Sjoeters Recreatief - Oppuurs
Zat. 24/04 ZVK Sjoeters Play-off

Mei

Zat. 08/05 ZVK Sjoeters Finale beker

Volgende wedstrijden

Competitie tijdelijk stil gelegd door corona

Volgende activiteit

5-6-7/12 Take-away eetfestijn, bestellen kan hier