Steenweg op Vilvoorde 40+ 1745 Opwijk

Seizoen 2017-2018

Wedstrijdkalender seizoen 2017-2018

September

Vr. 01/09 20u Sjoeters Recreatief - Oppuurs 5-2
Zat. 02/09 14u Sjoeters A - Depot 5-1
Zat. 02/09 15u30 Sjoeters B - Flora Likert 2-2

Vr. 08/09 20u 't Vat Lebbeke - Sjoeters Recreatief 3-1
Zat. 09/09 13u30 Hondzocht - Sjoeters A 7-4
Zat. 09/09 15u Stinne Boys - Sjoeters B 5-0 5-0
Zat. 09/09 9u30 ZVK Sjoeters - Yellows 3-0 3-0

Vr. 15/09 & Zat. 16/09 Mosselrestaurant
Zat. 16/09 16u Sportingboys A - Sjoeters A 4-4
Zat. 16/09 14u Opel Boys - Sjoeters B 1-1
Zat. 16/09 16u30 ZVK Sjoeters - Soccer Punch 4-2

Vr. 22/09 20u30 Sjoeters Recreatief - St. Amands 1-9
Zat. 23/09 14u Sjoeters A - Cristal Boys A 4-2
Zat. 23/09 15u30 Sjoeters B - Cristal Boys B 6-4
Zat. 23/09 9u30 ZVK Sjoeters - Squadra Comedia (Beker) 3-5

Vr. 29/09 20u30 Sjoeters Recreatief - Affligem 1-0
Zat. 30/09 14u30 Sparta Den Bos A - Sjoeters A 1-1
Zat. 30/09 13u Sparta Den Bos B - Sjoeters B 1-2
Zat. 30/09 9u30 ZVK Sjoeters - Olympic 4-7

Oktober

Vr. 06/10 20u Sjoeters Recreatief - Lippelo 5-1
Zat. 07/10 14u Sjoeters A - Pot Age Jette A 1-2
Zat. 07/10 15u30 Sjoeters B - Kasteeltje FC 2-0
Zat. 07/10 10u30 ZVK Sjoeters - Soccerpunch (Beker) 2-6

Vr. 13/10 20u15 Borsbeke - Sjoeters Recreatief 3-5
Zat. 14/10 15u30 Cafeboontjes A - Sjoeters A 1-3
Zat. 14/10 14u Cafeboontjes B - Sjoeters B 1-1
Zat. 14/10 16u30 ZVK Sjoeters - Rode Ster Jupiter 10-3

Vr. 20/10 20u15 Sjoeters Recreatief - Daltons Stopgezet na blessure tegenstander
Zat. 21/10 15u15 Tervuren Rangers - Sjoeters A 1-2
Zat. 21/10 14u SKO Vollezele 2 - Sjoeters B 1-4

Zat. 28/10 15u30 Bleuken Langevelde B - Sjoeters B 1-2
Zat. 28/10 10u30 ZVK Sjoeters - Rob & Co 7-4

November

Vr. 03/11 20u15 Sjoeters Recreatief - Impegem 4-0
Zat. 04/11 14u Sjoeters A - Lamme Guiche 3-1
Zat. 04/11 15u30 Sjoeters B - Patron FC 4-0
Zat. 04/11 9u30 Vedett - ZVK Sjoeters 8-8

Zat. 11/11 14u Sjoeters A - De Vissers 3-1
Zat. 11/11 15u30 Sjoeters B - Stinne Boys 3-2

Vr. 17/11 21u TK Meldert - Sjoeters Recreatief 4-0
Zat. 18/11 14u Sjoeters A - Petit St Guidon 1-5
Zat. 18/11 15u30 Sjoeters B - Hoke 1-4
Zat. 18/11 9u30 Madrouze FC - ZVK Sjoeters 6-5

Vr. 24/11 20u15 Sjoeters Recreatief - Kapelle op den Bos Afgelast
Zat. 25/11 14u Bobo A - Sjoeters A 2-1
Zat. 25/11 16u30 Vraagteken - Sjoeters B 4-1
Zat. 25/11 16u30 Bopélé - ZVK Sjoeters 10-3

December

Zat. 2/12 & Zon. 3/12 Eetfestijn
Zat. 02/12 14u Sjoeters A - Hondzocht 7-1

Vr. 08/12 20u15 Impegem - Sjoeters Recreatief 1-3
Zat. 09/12 14u Sjoeters A - Sportingboys A 7-1
Zat. 09/12 15u30 Sjoeters B - Opel Boys 1-2
Zat. 09/12 9u30 Hammers - ZVK Sjoeters 6-7

Vr. 15/12 20u Sjoeters Recreatief - Bleuken Langevelde 3-1
Zat. 16/12 15u Depot - Sjoeters A Afgelast
Zat. 16/12 16u30 Flora Likert - Sjoeters B Afgelast
Zat. 16/12 17u30 Yellows - ZVK Sjoeters 0-5 (forfait)

Zat. 23/12 9u30 ZVK Sjoeters - Donkeyshots (Beker) 3-4

Zat. 30/12 9u30 ZVK Sjoeters - Soccerpunch 6-2

Januari

Zat. 06/01 14u30 Jezus Eik A - Sjoeters A Afgelast
Zat. 06/01 16u Jezus Eik C - Sjoeters B Afgelast

Zat. 13/01 15u30 Cristal Boys A - Sjoeters A 2-6
Zat. 13/01 13u30 Cristal Boys B - Sjoeters B 3-0
Zat. 13/01 9u30 ZVK Sjoeters - Vedett (Beker)

Zat. 20/01 14u Sjoeters A - Sparta Den Bos A 2-2
Zat. 20/01 15u30 Sjoeters B - Sparta Den Bos B 0-0

Zat. 27/01 13u30 Pot Age Jette A - Sjoeters A 0-4
Zat. 27/01 16u45 Kasteeltje FC - Sjoeters B 2-3

Februari

Zat. 03/02 14u Sjoeters A - Cafeboontjes A 1-0
Zat. 03/02 15u30 Sjoeters B - Cafeboontjes B 4-0
Zat. 03/02 9u30 Rode Ster Jupiter - ZVK Sjoeters 2-7

Vr. 09/02 20u15 Sjoeters Recreatief - Kapelle op den Bos Afgelast
Zat. 10/02 15u30 Sjoeters B - Bleuken Langevelde B 5-3
Zat. 10/02 16u30 Olympic - ZVK Sjoeters

Vr. 16/02 21u Olsa Brakel - Sjoeters Recreatief Forfait
Zat. 17/02 14u Sjoeters A - Tervuren Rangers 3-3
Zat. 17/02 15u30 Sjoeters B - SKO Vollezele 2 2-0

Zat. 24/02 15u Lamme Guiche - Sjoeters A 0-2
Zat. 24/02 14u Patron FC - Sjoeters B 1-3
Zat. 24/02 17u30 Rob & Co - ZVK Sjoeters 6-7

Maart

Vr. 02/03 20u Sjoeters Recreatief - Daltons Afgelast
Zat. 03/03 14u Sjoeters A - Jezus Eik A Afgelast
Zat. 03/03 15u30 Sjoeters B - Jezus Eik C Afgelast
Zat. 03/03 9u30 ZVK Sjoeters - Vervangers (Beker)

Vr. 09/03 20u Oppuurs - Sjoeters Recreatief 2-0
Zat. 10/03 17u Petit St Guidon - Sjoeters A 2-2
Zat. 10/03 15u30 Hoke - Sjoeters B 6-3
Zat. 10/03 ZVK Sjoeters Kwartfinale Beker

Vr. 16/03 20u Sjoeters Recreatief - 't Vat Lebbeke 4-0
Zat. 17/03 14u Sjoeters A - Bobo A 5-1
Zat. 17/03 15u30 Sjoeters B - Vraagteken 1-0
Zat. 17/03 9u30 ZVK Sjoeters - Vedett 10-4

Vr. 23/03 20u30 St. Amands - Sjoeters Recreatief 4-0
Zat. 24/03 9u30 ZVK Sjoeters - Madrouze FC 6-3
Zat. 24/03 15u Depot - Sjoeters A 1-4
Zat. 24/03 15u30 Flora Likert - Sjoeters B 1-1

Vr. 30/03 20u15 Sjoeters Recreatief - Borsbeke 2-4
Zat. 31/03 15u De Vissers - Sjoeters A 1-3

April

Vr. 06/04 20u Lippelo - Sjoeters Recreatief 1-6
Zat. 07/04 10u30 ZVK Sjoeters - Bopélé 1-4
Zat. 07/04 14u30 Jezus Eik A - Sjoeters A 1-2
Zat. 07/04 16u Jezus Eik C - Sjoeters B 0-4

Vr. 13/04 20u Sjoeters Recreatief - TK Meldert 3-2

Zat. 21/04 9u30 ZVK Sjoeters - Hammers 4-1
Zat. 21/04 14u Sjoeters A - Jezus Eik A 1-3
Zat. 24/04 15u30 Sjoeters B - Jezus Eik C 0-0

Vr. 27/04 20u Bleuken - Sjoeters Recreatief 3-9

Mei

Vr. 04/05 20u30 Affligem - Sjoeters Recreatief 0-2

Volgende wedstrijden

Vr. 22/11 20u Oppuurs - Sjoeters Recreatief
Zat. 23/11 15u30 FC Cristal Boys A - Sjoeters A
Zat. 23/11 13u30 FC Cristal Boys B - Sjoeters B
Zat. 23/11 14u30 Eendracht Vilvoorde - Sjoeters Y

Volgende activiteit

30/11-01/12/2019 Eetfestijn