Steenweg op Vilvoorde 40+ 1745 Opwijk

Seizoen 2014-2015

Wedstrijdkalender seizoen 2014-2015

September 2014

Vr 05/09/2014 20u Sjoeters Recreatief - Kapelle o/d Bos 5-1
Vr 05/09/2014 20u FC Irlande Auderghem - Sjoeters Dames 3-5
Zat 06/09/2014 16u Dynamo Wijndaal - Sjoeters A 1-3
Zat 06/09/2014 15u Visie - Sjoeters B 2-1

Vr 12/09/2014 20u Sjoeters Recreatief - 't Vat Lebbeke 6-2
Vr 12/09/2014 20u Sjoeters Dames - JS Chaumont-Gistoux 17-0
Zat 13/09/2014 14u Sjoeters A - Bleuken 4-2
Zat 13/09/2014 15u30 Sjoeters B - Opel Boys 2-3

Zat 20/09/2014 14u30 Tielt-Winge 3000 - Sjoeters Dames 0-13
Zat 20/09/2014 15u Simca Boys - Sjoeters B 2-1

Vr 26/09/2014 20u Sjoeters Dames - Crossing Schaerbeek 5-0 (ff)
Zat 27/09/2014 14u Sjoeters A - ZSV Overijse 4-0
Zat 27/09/2014 15u30 Sjoeters B - Cristal Boys B 3-3

Oktober 2014

Zat 04/10/2014 14u Cecilia United - Sjoeters A 1-3
Zat 04/10/2014 14u Patron FC - Sjoeters B 1-5
Zon 05/10/2014 11u15 FC Molenbeek Girls - Sjoeters Dames 2-13

Vr 10/10/2014 20u Sjoeters Recreatief - Lippelo 3-4
Zat 11/10/2014 14u Sjoeters A - Sparta den Bos A 1-0
Zat 11/10/2014 15u30 Sjoeters B - Sparta den Bos B 6-1
Zat 11/10/2014 17u Sjoeters Dames - Sparta Lombeek 2-1

Vr 17/10/2014 20u30 Oudegem - Sjoeters Recreatief 2-3
Zat 18/10/2014 14u Cafeboontjes B - Sjoeters B 0-4
Zat 18/10/2014 15u30 Cafeboontjes A - Sjoeters A 3-2
Zat 18/10/2014 17u KFC Wezembeek - Sjoeters Dames 0-15

Vr 24/10/2014 20u Sjoeters Recreatief - Daltons 2-2
Vr 24/10/2014 20u Sjoeters Dames - ROFC Stockel 9-1
Zat 25/10/2014 14u Sjoeters A - Lokomotiv Centrum B 2-1
Zat 25/10/2014 15u30 Sjoeters B - Siccard Boys 2-1

Vr 31/10/2014 20u Sjoeters Dames - VK Veldkanteva's B 18-1
Vr 31/10/2014 20u15 Borsbeke - Sjoeters Recreatief 0-5

November 2014

Vr 07/11/2014 20u RE St├ęphanois - Sjoeters Dames 1-7
Zat 08/11/2014 15u Nickyspurters - Sjoeters B 1-4

Di 11/11/2014 15u30 Sjoeters B - Likert 4-0

Vr 14/11/2014 20u Sjoeters Recreatief - Impegem 6-2
Vr 14/11/2014 20u Sjoeters Dames - RFC Grez-Doiceau 8-1
Zat 15/11/2014 14u Sjoeters A - Pennaroya 4-0

Vr 21/11/2014 20u Affligem - Sjoeters Recreatief 1-3
Vr 21/11/2014 20u30 RSC Ixelles - Sjoeters Dames 0-25
Zat 22/11/2014 15u Stinne Boys - Sjoeters B 1-0
Zat 22/11/2014 15u45 Peutie 94 - Sjoeters A 1-0

Vr 28/11/2014 20u Sjoeters Dames - RAS Joidoigne B 11-1
Vr 28/11/2014 20u30 Sjoeters Recreatief - TK Meldert 2-2
Zat 29/11/2014 14u Sjoeters A - Hoke 6-1

December 2014

Zat 06/12/2014 14u Sjoeters Dames - SK Leeuw B 8-0

Vr 12/12/2014 20u Sjoeters Dames - FC Lasne B 13-0
Zat 13/12/2014 14u Sjoeters A - Dynamo Wijndaal 1-1

Zat 20/12/2014 14u30 Krak Boys - Sjoeters A 4-1
Zat 20/12/2014 14u Sjoeters B - Visie 1-0

Januari 2015

Zat 03/01/2015 15u Bleuken - Sjoeters A Uitgesteld
Zat 03/01/2015 13u30 Opel Boys - Sjoeters B Uitgesteld

Vr 09/01/2015 20u Sjoeters Dames - FC Irlande Auderghem Uitgesteld
Zat 10/01/2015 14u Sjoeters A - Krak Boys Uitgesteld
Zat 10/01/2015 15u30 Sjoeters B - Simca Boys Uitgesteld

Zat 17/01/2015 14u ZSV Overijse - Sjoeters A Uitgesteld
Zat 17/01/2015 15u Cristal Boys B - Sjoeters B Uitgesteld
Zon 18/01/2015 11u15 JS Chaumont-Gistoux - Sjoeters Dames Uitgesteld

Vr 23/01/2015 20u Sjoeters Dames - Tielt-Winge 3000 11-0
Zat 24/01/2015 14u Sjoeters A - Cecilia United Uitgesteld
Zat 24/01/2015 15u30 Sjoeters B - Patron FC Uitgesteld

Vr 30/01/2015 20u15 Kerksken - Sjoeters Recreatief Afgelast
Zat 31/01/2015 13u Sparta den Bos B - Sjoeters B 0-4
Zat 31/01/2015 14u30 Sparta den Bos A - Sjoeters A 1-4
Zat 31/01/2015 18u30 Crossing Schaerbeek - Sjoeters Dames 0-16

Februari 2015

Zat 07/02/2015 14u Sjoeters A - Cafeboontjes A 2-3
Zat 07/02/2015 15u30 Sjoeters B - Cafeboontjes B 3-2
Zat 07/02/2015 17u30 Sjoeters Dames - FC Molenbeek Girls 12-1

Vr 13/02/2015 20u Lippelo - Sjoeters Recreatief 1-0
Zat 14/02/2015 15u Lokomotiv Centrum B - Sjoeters A 3-0
Zat 14/02/2015 15u Siccard Boys - Sjoeters B 0-0
Zon 15/02/2015 11u15 Sparta Lombeek - Sjoeters Dames 2-5

Vr 20/02/2015 20u Daltons - Sjoeters Recreatief 2-0
Vr 20/02/2015 20u Sjoeters Dames - KFC Wezembeek 18-0
Zat 21/02/2015 15u30 Sjoeters B - Nickyspurters 5-2

Vr 27/02/2015 20u15 Sjoeters Recreatief - Borsbeke 1-3
Zat 28/02/2015 14u30 Pennaroya - Sjoeters A 4-0
Zat 28/02/2015 17u15 ROFC Stockel - Sjoeters Dames 0-7

Maart 2015

Vr 06/03/2015 20u Sjoeters Recreatief - Mariekerke 2-2
Zat 07/03/2015 11u15 VK Veldkanteva's B - Sjoeters Dames 0-27
Zat 07/03/2015 14u Sjoeters A - Peutie 94 1-1
Zat 07/03/2015 15u30 Sjoeters B - Stinne Boys 3-1

Vr 13/03/2015 20u15 Impegem - Sjoeters Recreatief 2-6
Zat 14/03/2015 15u30 Hoke - Sjoeters A 0-3
Zat 14/03/2015 17u Sjoeters Dames - RE St├ęphanois 3-0

Woe 18/03/2015 20u Sjoeters Recreatief - Affligem 5-1

Vr 20/03/2015 20u30 RFC Grez-Doiceau - Sjoeters Dames 1-7
Zat 21/03/2015 15u Vaillant - Sjoeters A 2-1
Zat 21/03/2015 15u Likert - Sjoeters B 0-3

Woe 25/03/2015 20u15 Sjoeters Recreatief - Kapelle o/d Bos 5-0

Vr 27/03/2015 20u Sjoeters Dames - RSC Ixelles 30-0
Zat 28/03/2015 14u Sjoeters A - Cecilia United 5-0
Zat 28/03/2015 15u30 Sjoeters B - FC Patron 1-0

April 2015

Zat 04/04/2015 14u Sjoeters A - Vaillant 2-1

Vr 10/04/2015 20u 't Vat Lebbeke - Sjoeters Recreatief Afgelast
Zat 11/04/2015 15u Bleuken - Sjoeters A 0-2
Zat 11/04/2015 13u30 Opel Boys - Sjoeters B 1-0
Zon 12/04/2015 11u15 RAS Jodoigne B - Sjoeters Dames 0-5

Vr 17/04/2015 20u45 TK Meldert - Sjoeters Recreatief Afgelast
Zat 18/04/2015 14u Sjoeters A - Krak Boys 2-2
Zat 18/04/2015 15u30 Sjoeters B - Simca Boys 0-3
Zat 18/04/2015 17u SK Leeuw B - Sjoeters Dames 1-7

Vr 24/04/2015 20u15 Sjoeters Recreatief - Ede Boys Afgelast
Zat 25/04/2015 14u ZSV Overijse - Sjoeters A 2-2
Zat 25/04/2015 15u Cristal Boys B - Sjoeters B 0-3
Zon 26/04/2015 11u15 FC Lasne B - Sjoeters Dames 0-21

Do 30/04/2015 21u Sjoeters Dames - Irlande Auderghem 1-2

Mei 2015

Do 7/05/2015 20u JS Chaumont-Gistoux - Sjoeters Dames 0-8

Volgende wedstrijden

Vr. 22/11 20u Oppuurs - Sjoeters Recreatief
Zat. 23/11 15u30 FC Cristal Boys A - Sjoeters A
Zat. 23/11 13u30 FC Cristal Boys B - Sjoeters B
Zat. 23/11 14u30 Eendracht Vilvoorde - Sjoeters Y

Volgende activiteit

30/11-01/12/2019 Eetfestijn