Steenweg op Vilvoorde 40+ 1745 Opwijk

Seizoen 2016-2017

Wedstrijdkalender seizoen 2016-2017

Augustus

Woe. 17/08 19u Irlande Audergem - Sjoeters Dames (Beker)
Vr. 19/08 20u Sjoeters Dames - Sparta Lombeek (Beker)

Woe. 24/08 19u Perwez - Sjoeters Dames (Beker)
Vr. 26/08 20u Sjoeters Dames - Ternat (Beker)

September

Vr. 02/09 20u30 Sjoeters Recreatief - TK Meldert 3-1
Zat. 03/09 15u Sparta Den Bos B - Sjoeters B 0-0
Zat. 03/09 15u30 Sporting Affligem - Sjoeters A 0-4
Zat. 03/09 19u15 FC Saint-Michel - Sjoeters Dames 0-18

Vr. 09/09 20u Sjoeters Dames - Union Lasne Ohain A 5-0 (ff)
Vr. 09/09 20u Sjoeters Recreatief - Kapelle op den Bos 2-6
Zat. 10/09 14u Sjoeters A - Sportingboys A 3-3
Zat. 10/09 15u30 Sjoeters B - Stinne Boys 2-2

Zat. 17/09 12u30 Yellows - ZVK Sjoeters 2-8
Zat. 17/09 13u30 Hondzocht - Sjoeters A 3-0
Zat. 17/09 17u Nickyspurters - Sjoeters B 3-0
Zat. 17/09 18u15 Racing Jet Wavre - Sjoeters Dames 1-18

Vr. 23/09 20u Sjoeters Dames - Woluwe C 14-1
Vr. 23/09 20u30 Affligem - Sjoeters Recreatief 2-2
Zat. 24/09 14u Sjoeters A - Depot 5-1
Zat. 24/09 15u30 Sjoeters B - Vraagteken 0-4

Vr. 30/09 20u FC Herne - Sjoeters Dames 0-3

Oktober

Zat. 01/10 13u30 Cristal Boys B - Sjoeters B 2-4
Zat. 01/10 14u30 ZVK Sjoeters - Soccerpunch 3-2
Zat. 01/10 16u Cristal Boys A - Sjoeters A 0-3

Vr. 07/10 20u Sjoeters Recreatief - Lippelo 4-1
Zat. 08/10 14u Sjoeters A - Bobo A 3-2
Zat. 08/10 15u30 Sjoeters B - Opel Boys 5-0

Vr. 14/10 20u RCS Brainois A - Sjoeters Dames 1-1
Vr. 14/10 20u Impegem - Sjoeters Recreatief 2-2
Zat. 15/10 10u30 ZVK Sjoeters - Olympic 4-0
Zat. 15/10 15u Lamme Guiche - Sjoeters A 3-2
Zat. 15/10 16u45 Kasteeltje FC - Sjoeters B 4-4

Vr. 21/10 20u Sjoeters Dames - RWDM Girls A 3-3
Vr. 21/10 20u15 Sjoeters Recreatief - Daltons 3-6
Zat. 22/10 14u Sjoeters A - Week Sport 5-0 (ff)
Zat. 22/10 15u30 Sjoeters B - Patron FC 3-1

Vr. 28/10 20u30 VK Berchem - Sjoeters Dames 1-1
Vr. 28/10 20u 't Vat Lebbeke - Sjoeters Recreatief 1-7
Zat. 29/10 13u30 ZVK Sjoeters - Rode Ster Jupiter 4-3
Zat. 29/10 14u Sjoeters A - Jezus Eik A 2-1
Zat. 29/10 15u30 Sjoeters B - Jezus Eik C 5-0 (ff)

November

Di. 01/11 15u Sjoeters Dames - Miecroob Veltem A (Beker) 1-1

Vr. 04/11 20u Sjoeters Dames - VK Veldkanteva's A 7-2
Vr. 04/11 20u15 Sjoeters Recreatief - Borsbeke 3-1
Zat. 05/11 10u30 ZVK Sjoeters - Rob & Co 4-5
Zat. 05/11 14u Sjoeters A - Tervuren Rangers 3-0
Zat. 05/11 15u30 Sjoeters B - Hoke 1-4

Zat. 12/11 14u Sjoeters A - Cafeboontjes A 2-2
Zat. 12/11 15u30 Sjoeters B - Cafeboontjes B 4-2
Zat. 12/11 15u30 ZVK Sjoeters - Vedett 9-2
Zat. 12/11 18u VK Liedekerke - Sjoeters Dames 0-10

Vr. 18/11 20u HO Wolvertem Merchtem - Sjoeters Dames 2-2
Zat. 19/11 13u Pot Age Jette A - Sjoeters A 5-2
Zat. 19/11 15u30 Bleuken Langevelde B - Sjoeters B 0-2

Vr. 25/11 20u Sjoeters Dames - KFC Lennik 8-0
Vr. 25/11 20u Sjoeters Recreatief - Oppuurs 5-2
Zat. 26/11 14u30 ZVK Sjoeters - Dream Team 3-13
Zat. 26/11 15u De Vissers - Sjoeters A 1-0
Zat. 26/11 15u30 Flora Likert - Sjoeters B 3-0

December

Vr. 02/12 20u Sjoeters Dames - FC Saint-Michel 10-0
Zat. 03/12 14u Sjoeters B - Sparta Den Bos B 4-2
Zat. 03/12 14u30 ZVK Sjoeters - BoPéLé 3-3

Vr. 09/12 20u Sjoeters Dames - Ternat 10-2
Zat. 10/12 12u30 ZVK Sjoeters - Vedett 7-1
Zat. 10/12 15u30 Sportingboys A - Sjoeters A 0-0
Zat. 10/12 15u Stinne Boys - Sjoeters B 6-0

Vr. 16/12 20u Sjoeters Dames - Troubleshooters 8-0
Vr. 16/12 20u30 St. Amands - Sjoeters Recreatief 3-1
Zat. 17/12 14u Sjoeters A - Hondzocht 6-0
Zat. 17/12 14u30 The Hammers - ZVK Sjoeters 3-4
Zat. 17/12 15u30 Sjoeters B - Nickyspurters 3-3

Januari

Vr. 06/01 20u Union Lasne Ohain A - Sjoeters Dames 0-14
Zat. 07/01 14u30 Jezus Eik A - Sjoeters A Uitgesteld
Zat. 07/01 16u Jezus Eik C - Sjoeters B Uitgesteld

Vr. 13/01 20u Sjoeters Dames - Racing Jet Wavre Uitgesteld
Zat. 14/01 15u Depot - Sjoeters A Uitgesteld
Zat. 14/01 16u30 Vraagteken - Sjoeters B Uitgesteld
Zat. 14/01 16u30 ZVK Sjoeters - Yellows 8-4

Zat. 21/01 14u Sjoeters A - Cristal Boys A Uitgesteld
Zat. 21/01 15u Woluwe C - Sjoeters Dames 0-8
Zat. 21/01 15u30 Sjoeters B - Cristal Boys B Uitgesteld

Vr. 27/01 20u Sjoeters Dames - FC Herne 3-2
Zat. 28/01 11u30 Soccerpunch - ZVK Sjoeters 7-2
Zat. 28/01 14u30 Bobo A - Sjoeters A 2-1
Zat. 28/01 13u30 Opel Boys - Sjoeters B 2-2

Februari

Vr. 03/02 20u15 FC Dames Ternat - Sjoeters Dames 0-1
Zat. 04/02 14u Sjoeters A - Lamme Guiche 6-1
Zat. 04/02 14u30 Olympic - ZVK Sjoeters 8-3

Vr. 10/02 20u Sjoeters Dames - RCS Brainois A 4-2
Vr. 10/02 20u Sjoeters Recreatief - Kapelle op den Bos 6-2
Zat. 11/02 14u Patron FC - Sjoeters B 0-2

Vr. 17/02 20u Sjoeters Recreatief - Impegem 5-1
Zat. 18/02 15u30 Cafeboontjes A - Sjoeters A 1-1
Zat. 18/02 14u Cafeboontjes B - Sjoeters B 2-0
Zon. 19/02 11u15 RWDM Girls A - Sjoeters Dames 3-3

Vr. 24/02 20u Lippelo - Sjoeters Recreatief 3-4
Zat. 25/02 10u30 Rode Ster Jupiter - ZVK Sjoeters 3-3

Maart

Vr. 03/03 20u Sjoeters Dames - Racing Jet Wavre 7-2
Vr. 03/03 20u30 Daltons - Sjoeters Recreatief 2-2
Zat. 04/03 14u Sjoeters A - De Vissers 1-3
Zat. 04/03 15u30 Sjoeters B - Flora Likert 1-4
Zat. 04/03 16u30 Rob & Co - ZVK Sjoeters

Vr. 10/03 20u Sjoeters Dames - VK Berchem 2-2
Vr. 10/03 20u Sjoeters Recreatief - Nieuwenrode Afgelast
Zat. 11/03 12u30 Vedett - ZVK Sjoeters 5-7
Zat. 11/03 14u Sjoeters A - Pot Age Jette A 1-1
Zat. 11/03 15u30 Sjoeters B - Bleuken Langevelde B 2-2

Vr. 17/03 20u30 Sjoeters Recreatief - Affligem 9-3
Zat. 18/03 10u30 ZVK Sjoeters - The Hammers 6-5
Zat. 18/03 15u VK Veldkanteva's A - Sjoeters Dames 0-4
Zat. 18/03 16u Tervuren Rangers - Sjoeters A 4-1

Vr. 24/03 20u Sjoeters Dames - VK Liedekerke 10-0
Vr. 24/03 20u15 Sjoeters Recreatief - St. Amands 5-4
Zat. 25/03 14u Depot - Sjoeters A 1-1
Zat. 25/03 16u30 Vraagteken - Sjoeters B 1-0
Zat. 25/03 17u30 Dream Team - ZVK Sjoeters 5-3

Vr. 31/03 20u Sjoeters Dames - HO Wolvertem Merchtem B 3-1
Vr. 31/03 20u30 TK Meldert - Sjoeters Recreatief 4-3

April

Zat. 01/04 15u30 Sportingboys A - Sjoeters A 5-3
Zat. 01/04 15u30 Hoke - Sjoeters B 0-1

Vr. 07/04 21u Borsbeke - Sjoeters Recreatief 5-1
Zat. 08/04 BoPéLé - ZVK Sjoeters
Zat. 08/04 14u30 Jezus Eik A - Sjoeters A 1-5
Zat. 08/04 16u Jezus Eik C - Sjoeters B 2-0

Vr. 14/04 20u Sjoeters Recreatief - 't Vat Lebbeke 1-5
Zat. 15/04 17u30 ZVK Sjoeters - The Hammers 2-2
Zat. 15/04 14u Sjoeters A - Sporting Affligem 2-0
Zat. 15/04 15u30 Sjoeters B - Kasteeltje FC 5-0 (ff)

Vr. 21/04 20u Oppuurs - Sjoeters Recreatief 4-2
Zat. 22/04 10u30 KFC Lennik - Sjoeters Dames 1-4
Zat. 22/04 14u Sjoeters A - Cristal Boys A 4-2
Zat. 22/04 15u30 Sjoeters B - Cristal Boys B 2-1

Volgende wedstrijden

Vr. 22/11 20u Oppuurs - Sjoeters Recreatief
Zat. 23/11 15u30 FC Cristal Boys A - Sjoeters A
Zat. 23/11 13u30 FC Cristal Boys B - Sjoeters B
Zat. 23/11 14u30 Eendracht Vilvoorde - Sjoeters Y

Volgende activiteit

30/11-01/12/2019 Eetfestijn