Steenweg op Vilvoorde 40+ 1745 Opwijk

Seizoen 2015-2016

Wedstrijdkalender seizoen 2015-2016

Augustus

Di. 18/08 20u KV Woluwe-Zaventem - Sjoeters Dames (Beker)

Zat. 22/08 16u Sjoeters Dames - SK Leeuw A (Beker)

Woe. 26/08 19u FC Merchtem A - Sjoeters Dames (Beker)

Vr. 28/08 20u15 Sjoeters Recreatief - Ede Boys Afgelast
Zat. 29/08 16u Sjoeters Dames - KV Tervuren-Duisbrug (Beker)

September

Zat. 05/09 14u30 Krak Boys - Sjoeters A 2-6
Zat. 05/09 15u Siccard Boys - Sjoeters B 0-0
Zat. 05/09 14u30 Olympic - ZVK Sjoeters 4-5

Vr. 11/09 20u FC Herne - Sjoeters Dames 1-14
Vr. 11/09 20u Sjoeters Recreatief - Kapelle Op Den Bos Afgelast
Zat. 12/09 10u30 ZVK Sjoeters - Squadra Comedia (Beker) 3-6

Zat. 19/09 15u45 Peutie 94 - Sjoeters A 1-1
Zat. 19/09 15u30 Hoke - Sjoeters B 4-2
Zat. 19/09 13u30 Soccerpunch - ZVK Sjoeters 6-0

Vr. 25/09 20u30 St.Amands - Sjoeters Recreatief 2-2
Zat. 26/09 14u Sjoeters A - Sparta Den Bos A 3-2
Zat. 26/09 15u30 Sjoeters B - Sparta Den Bos B 2-5
Zat. 26/09 18u15 Racing Jet Wavre - Sjoeters Dames 0-5

Oktober

Vr. 02/10 20u Sjoeters Recreatief - TK Meldert 3-2
Zat. 03/10 16u Dynamo Wijndaal - Sjoeters A 1-2
Zat. 03/10 15u Visie - Sjoeters B 2-1
Zat. 03/10 17u Sjoeters Dames - FC Molenbeek Girls A 3-1
Zat. 03/10 17u30 ZVK Sjoeters - Vangers 5-5

Vr. 09/10 20u Union Lasne Ohain A - Sjoeters Dames 0-8
Vr. 09/10 20u Impegem - Sjoeters Recreatief 1-5
Zat. 10/10 14u Sjoeters A - In Onzen Tijd 4-1
Zat. 10/10 15u30 Sjoeters B - Cafeboontjes B 2-0

Vr. 16/10 20u RSC Brainois - Sjoeters Dames 4-1
Vr. 16/10 20u30 Affligem - Sjoeters Recreatief 4-2
Zat. 17/10 15u Lokomotiv Centrum B - Sjoeters A 1-1
Zat. 17/10 9u30 Rode Ster Jupiter - ZVK Sjoeters 3-9

Vr. 23/10 20u15 Sjoeters Recreatief - Daltons 3-2
Zat. 24/10 15u30 Sjoeters B - Stinne Boys 4-0
Zat. 24/10 16u Sjoeters Dames - FC Saint-Michel 9-0

Vr. 30/10 20u Sjoeters Dames - KFC Lennik 6-3
Vr. 30/10 20u15 Ede Boys - Sjoeters Recreatief 0-1
Zat. 31/10 15u Cite - Sjoeters A 0-1
Zat. 31/10 15u30 Cristal Boys B - Sjoeters B 0-1
Zat. 31/10 The Hammers - ZVK Sjoeters

November

Vr. 06/11 20u Lippelo - Sjoeters Recreatief 4-3
Zat. 07/11 10u30 BoPéLé - ZVK Sjoeters 2-4
Zat. 07/11 14u Sjoeters A - Simca Boys 0-4
Zat. 07/11 15u30 Sjoeters B - Opel Boys 0-3
Zat. 07/11 17u30 VK Liedekerke - Sjoeters Dames 0-8

Vr. 13/11 20u Sjoeters Dames - Sparta Lombeek Uitgesteld
Vr. 13/11 20u Sjoeters Recreatief - Mariekerke 4-0
Zat. 14/11 15u Vaillant - Sjoeters A 2-2
Zat. 14/11 14u Patron FC - Sjoeters B 1-3
Zat. 14/11 9u30 ZVK Sjoeters - Rode Ster Jupiter (Beker) 7-6

Woe. 18/11 20u Sjoeters Dames - VK Veldkanteva's A 6-3

Zat. 21/11 14u Sjoeters A - Penarroya 2-1
Zat. 21/11 15u30 Sjoeters B - Likert 2-1
Zat. 21/11 13u30 Dream Team - ZVK Sjoeters 2-3
Zon. 22/11 09u30 FC Dames Ternat - Sjoeters Dames 0-6

Vr. 27/11 20u Sjoeters Dames - VK Berchem 9-1
Vr. 27/11 20u 't Vat Lebbeke - Sjoeters Recreatief 3-10
Zat. 28/11 13u30 Vedett - ZVK Sjoeters 2-3
Zat. 28/11 14u Sjoeters A - Krak Boys 1-1
Zat. 28/11 15u30 Sjoeters B - Siccard Boys 1-1

December

Vr. 04/12 20u45 RRC Waterloo - Sjoeters Dames 1-9
Zat. 05/12 16u30 Yellows - ZVK Sjoeters 0-13

Vr. 11/12 20u15 Sjoeters Recreatief - Borsbeke 4-2
Zat. 12/12 14u Sjoeters A - Bleuken Langevelde A 7-0
Zat. 12/12 15u30 Sjoeters B - Bleuken Langevelde B 1-0
Zat. 12/12 20u Sjoeters Dames - Sparta Lombeek 6-1

Zat. 19/12 14u Sjoeters A - ZSV Overijse 4-3
Zat. 19/12 12u30 ZVK Sjoeters - Soccerpunch (Beker)

Januari

Zat. 09/01 14u Sjoeters A - Peutie 94 2-0
Zat. 09/01 15u30 Sjoeters B - Hoke 2-2
Zat. 09/01 14u30 VK Veldkanteva's A - Sjoeters Dames 0-5
Zat. 09/01 10u30 ZVK Sjoeters - Olympic 4-5

Vr. 15/01 20u Sjoeters Dames - FC Herne Uitgesteld
Zat. 16/01 14u30 Sparta Den Bos A - Sjoeters A Uitgesteld
Zat. 16/01 13u Sparta Den Bos B - Sjoeters B Uitgesteld

Zat. 23/01 10u30 KFC Lennik - Sjoeters Dames 3-4
Zat. 23/01 14u Sjoeters A - Dynamo Wijndaal Uitgesteld
Zat. 23/01 15u30 Sjoeters B - Visie Uitgesteld
Zat. 23/01 17u30 ZVK Sjoeters - Soccerpunch 3-1

Vr. 29/01 20u Sjoeters Dames - Racing Jet Wavre 16-1
Zat. 30/01 15u In Onzen Tijd - Sjoeters A 1-2
Zat. 30/01 14u Cafeboontjes B - Sjoeters B Uitgesteld
Zat. 30/01 11u30 ZVK Sjoeters - Extremadura (Beker) 3-4

Februari

Zat. 06/02 14u Sjoeters A - Cite 1-0
Zat. 06/02 15u30 Sjoeters B - Cristal Boys B 2-2

Vr. 12/02 20u15 Sjoeters Recreatief - Kapelle op den Bos 4-2
Zat. 13/02 14u Bleuken Langevelde A - Sjoeters A 1-0
Zat. 13/02 15u30 Bleuken Langevelde B - Sjoeters B 1-3
Zat. 13/02 13u30 Vangers - ZVK Sjoeters 7-4

Vr. 19/02 20u Sjoeters Recreatief - Impegem 3-2
Zat. 20/02 14u Sjoeters A - Lokomotiv Centrum B 3-2
Zon. 21/02 11u15 FC Molenbeek Girls A - Sjoeters Dames 1-3

Vr. 26/02 20u30 Daltons - Sjoeters Recreatief 2-1
Zat. 27/02 15u Stinne Boys - Sjoeters B 0-2
Zat. 27/02 13u30 ZVK Sjoeters - Rode Ster Jupiter 7-2
Zat. 27/02 20u Sjoeters Dames - Union Lasne Ohain A 5-0

Maart

Vr. 04/03 20u Sjoeters Dames - RCS Brainois 3-1
Vr. 04/03 20u Sjoeters Recreatief - Kapelle Op Den Bos Afgelast
Zat. 05/03 15u Simca Boys - Sjoeters A Uitgesteld
Zat. 05/03 13u30 Opel Boys - Sjoeters B Uitgesteld

Vr. 11/03 20u30 Sjoeters Recreatief - Affligem 4-1
Zat. 12/03 14u Sjoeters A - Vaillant 2-1
Zat. 12/03 15u30 Sjoeters B - Patron FC 0-0
Zat. 12/03 19u15 FC Saint-Michel - Sjoeters Dames 6-0
Zat. 12/03 11u30 ZVK Sjoeters - The Hammers 3-4

Vr. 18/03 20u Sjoeters Dames - VK Liedekerke 17-0
Vr. 18/03 20u30 Sjoeters Recreatief - St. Amands 3-1
Zat. 19/03 14u30 Penarroya - Sjoeters A 2-3
Zat. 19/03 15u Likert - Sjoeters B 1-0
Zat. 19/03 14u30 ZVK Sjoeters - BoPéLé 0-6

Vr. 25/03 20u Sjoeters Recreatief - TK Meldert 1-3
Zat. 26/03 14u ZSV Overijse - Sjoeters A 0-3
Zat. 26/03 9u30 ZVK Sjoeters - Dream Team 3-6

April

Zat. 02/04 13u30 Sparta Den Bos B - Sjoeters B 1-2 1-2
Zat. 02/04 15u Sparta Den Bos A - Sjoeters A 2-1 2-1
Zat. 03/04 10u Sparta Lombeek - Sjoeters Dames 1-1 1-1

Vr. 08/04 20u Sjoeters Dames - FC Dames Ternat 6-0
Vr. 08/04 20u Sjoeters Recreatief - 't Vat Lebbeke 4-0
Zat. 09/04 13u30 Opel Boys - Sjoeters B 1-2
Zat. 09/04 15u Simca Boys - Sjoeters A 1-2

Vr. 15/04 20u30 VK Berchem - Sjoeters Dames 3-2
Vr. 15/04 20u Sjoeters Recreatief - Lippelo 1-0
Zat. 16/04 13u30 Sjoeters B - Visie 1-1
Zat. 16/04 14u Sjoeters A - Dynamo Wijndaal 4-0
Zat. 16/04 17u30 ZVK Sjoeters - Vedett 6-3

Vr. 22/04 20u Sjoeters Dames - RRC Waterloo 5-0
Vr. 22/04 20u15 Borsbeke - Sjoeters Recreatief 1-3
Zat. 23/04 12u30 ZVK Sjoeters - Yellows15-1
Zat. 23/04 14u Cafeboontjes B - Sjoeters B 1-0

Vr. 29/04 20u Sjoeters Dames - FC Herne 8-1

Volgende wedstrijden

Vr. 22/11 20u Oppuurs - Sjoeters Recreatief
Zat. 23/11 15u30 FC Cristal Boys A - Sjoeters A
Zat. 23/11 13u30 FC Cristal Boys B - Sjoeters B
Zat. 23/11 14u30 Eendracht Vilvoorde - Sjoeters Y

Volgende activiteit

30/11-01/12/2019 Eetfestijn